motoger

Kolumna kierownicza Toyota Avensis III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III

Sprzedawcy części do Toyota Avensis:

części szrot samochodowy
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
giełda części śląsk
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
giełda części poznań
moto2.pl
moto2
auto części poznań
giełda części
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części

Cena Kolumna kierownicza Toyota Avensis Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Toyota Avensis i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Kolumna kierownicza. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ kierowniczy. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-27 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-09 - numer oferty 31303831. Część używana Kolumna kierownicza do Toyota Avensis III i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający ma na stanie 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Kolumna kierownicza Toyota Avensis III 1.8 2010 kombi. Tanio Kolumna kierownicza Toyota Avensis III 1.8 2010 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2011. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie kombi i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Toyota. Ten model Avensis możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś kolumna kierownicza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Toyota Avensis wersja III. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Toyota Avensis. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Toyota Avensis to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Toyota Avensis bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Toyota Avensis. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam kolumna kierownicza do Avensis. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie kolumna kierownicza. Już nie szukam kolumna kierownicza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem kolumna kierownicza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Toyota Avensis. Rozpocząłem poszukiwania kolumna kierownicza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na motoger Toyota Avensis. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić kolumna kierownicza w Toyota Avensis. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć kolumna kierownicza do Toyota Avensis. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie kolumna kierownicza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo kolumna kierownicza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Toyota Avensis na części.  


KONTAKT

tanio Kolumna kierownicza Toyota Avensis III

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Kolumna kierownicza Toyota Avensis III Kolumna kierownicza Toyota Avensis III
Copyright © 2025. MOTOGER.pl